picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

poradniki o marketingu, znacie ?

poradniki o marketingu, znacie ?

A może tutaj ktoś zna fajne artykuły o marketingu. Przejrzałem już sporo stron w tym temacie i jestem o wiele bardziej obeznany, jak wypromować sklep internetowy. Chciałbym jeszcze więcej. Pomożecie? Z góry wielkie dzięki.

Bierny67

Posty: 6

 
A ja planuję kominek, więc z całą pewnością takie porady przydałyby się również i mnie. Może znacie coś ciekawego, jakieś artykuły dla domu? Chętnie poczytam. Remont na wiosnę, więc jeszcze trochę czasu zostało.

Posty: 7

 
To wspaniale. Podeślijcie więcej takich linków. Chętnie zapoznam się z interesującymi artykułami o zdrowiu, byleby nie były o chorobach, a bardziej o profilaktyce. Nie mam swojego ulubionego serwisu, ale owszem często zaglądam do Internetu w poszukiwaniu porad.

Kitas

Posty: 8

 
Poniektóre z artykułów o finansach, jakie czytałem w Internecie rzeczywiście mi się przydały. Ale naprawdę trzeba wiedzieć, na których stronach piszą rzetelnie. Nie ma to jak artykuł pisane przez ekspertów w danej dziedzinie. Niejednokrotnie jednak zawiodłem się na tego typu poradach, bowiem jedynie powierzchownie dotyczyły danego tematu.

jajosz12

Posty: 22

 
Ostatni wynalazłem tę stronkę http://citymag.pl/gabeczki-do-makijazu/. Bardzo fajnie piszą nie tylko o motoryzacji, natomiast też mają świetne poradniki o technologii. Widać, że portal ogarnia ktoś, komu zależy na czytelnikach. Każda porada bardzo dokładnie opracowana. Przyjemnie się czyta no i jest pożytek.

chmiel80

Posty: 29

 
Mnie przypadły poradniki o marketingu. W zasadzie już miałem kupić książkę i wziąć się dokładnie za zgłębianie wiedzy, ale żona pokazała mi dużo ciekawych artykułów. Ona siedzi w temacie, więc zna się na znajdowaniu rzetelnych serwisów, gdzie porady są naprawdę wiarygodne.

figo

Posty: 8

 
Portal lifestylowy uważam za sprawdzoną skarbnicę wiedzy, lecz dla kobiet. Dla nas facetów raczej niewiele tam jest czegoś do poczytania. Tak uważam. Chyba, że macie różne zdanie na ten temat.

Gerda

Posty: 11

 
Mnie przypadły poradniki o marketingu. W zasadzie już miałem zakupić książkę i wziąć się dokładnie za zgłębianie wiedzy, niemniej jednak żona pokazała mi sporo interesujących artykułów. Ona siedzi w temacie, więc zna się na znajdowaniu rzetelnych serwisów, gdzie porady są faktycznie wiarygodne.

Miluśkooo2

Posty: 6

 
Nie każdy portal lifestylowy jest okej, dlatego fajnie, że poruszony został ten wątek. Już zdążyłam się przekonać, że artykuły nie były rzetelnie napisane. Na temat, ale bardzo mało. A ja szukam czegoś naprawdę profesjonalnego. Interesują mnie tylko duże poczytne serwisy lifestyle, którym można zaufać.

Rico

Posty: 6

 
I ufasz takim poradom? Ja podchodzę zawsze bardzo ostrożnie do takiej tematyki, zwłaszcza jeśli są to poradniki o finansach. Jak zamierzam podjąć w tej kwestii jakąś ważną decyzję, radze się eksperta. Ale na pewno tak, jest dużo ciekawych i wiarygodnych artykułów na dobrych stronach, z których można skorzystać.

jeremii6

Posty: 6