picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

siatki polipropylenowe, poszukuję!

siatki polipropylenowe, poszukuję!

Dzień dobry. Mamy pytanie jako zakład przemysłowy szukający sprawdzonego zabezpieczenia z siatek PP. Gdzie szukać dobrego producenta siatek? Może znacie firmę Bagan? Znacie lokalizację, jakie są wasze opinie?

Radziu

Posty: 2

 
Akurat tę firmę znam, więc mogę się wypowiedzieć. Bagan wykonał dla nas ogrodzenie sportowe w zasadzie na prestiżowym obiekcie. Szukaliśmy dobrego producenta, który zapewnia też usługi. Dobrze trafiliśmy. Nie mamy żadnych zastrzeżeń co do jakości całej usługi. Ogrodzenie podoba się, ale też wyjątkowo dobrze służy sportowcom.

Tomcio

Posty: 22

 
Sprawdzona propozycja jak dla mnie musi być przez szerokie grono klientów :) Nie wiem jak wy, lecz dla mnie polecenia to nie wszystko. Muszę się dokładnie przekonać o wiarygodności sprzedawcy, albowiem w naszym wypadku chodzi o siatki sportowe dla prestiżowego obiektu.

Mikuśio

Posty: 13

 
Jeśli to dobry producent siatek polipropylenowych to może my też skorzystamy. Zależy nam na asortymencie, ale też montażu, więc może to właśnie byłoby dla nas najlepsze rozwiązanie.

edyta123

Posty: 5

 
Świetna sprawa, bo też szukam dobrej oferty siatek sportowych. Jak coś to skorzystam z producenta, który zapewni mi nie tylko jakościowe siatki, ale też w przystępnej cenie.

maniek

Posty: 3

 
A jakie siatki ochronne do domu polecacie. Może jest jakiś konkretny producent trudniący się tego typu asortymentem. Chciałbym zabezpieczyć okna i balkon. Może jest jakaś solidna, ale też elegancka siatka, jaką polecacie?

Oct714

Posty: 9

 
Mnie też zainteresowały siatki ochronne, bo mam zamiar wykorzystać je do zabezpieczenia pewnych miejsc w ogrodzie. Wypadałoby z tego, co czytam wybrać polipropylen, bo podobno najlepszym pod kątem odporności na działanie czynników zewnętrznych. Jak coś, to piszcie.

denkrost

Posty: 3

 
https://www.google.pl/maps/place/BAGAN+-+Producent+siatek.+Siatki+ochronne+sportowe+zabezpieczaj%C4%85ce.+Pi%C5%82kochwyty./@51.2321445,17.377358,12z/data=!4m8!1m2!2m1!1sBAGAN+-+Producent+siatek.+Siatki+ochronne+sportowe+zabezpieczaj%C4%85ce.+Pi%C5%82kochwyty!3m4!1s0x470fe2b10e94ae9d:0x76c53c2766f8394e!8m2!3d51.246753!4d17.472582 – to producent siatek sznurkowych, z którego asortymentu i usług montażu korzystaliśmy w zeszłym roku. Profesjonalna oferta, szczerze polecamy.

retrun

Posty: 10

 
Najlepiej skorzystać z producenta siatek sznurkowych, który ma dużo dobrych opinii. Myślę, że w dobie internetu takie rzeczy nie są trudnością. Polecany tu przez was producent jest całkiem w porządku.

Miluśkooo2

Posty: 7

 
Bagan? Słyszałem, że dobry producent i nie ma wygórowanych cen. Chyba też się na niego zdecydujemy. Na nas też przyszedł czas na zmianę zabezpieczeń na hali sportowej.

audi80

Posty: 4