picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

siatka do kontenera, jaka firma ?

siatka do kontenera, jaka firma ?

Jaka siatka na kontener będzie najlepsza? Przewozić będziemy w najbliższej przyszłości mnóstwo materiałów budowlanych. Być może materiały będą stały na placu budowy, więc przydałoby się je uchronić przed kradzieżą.

olboyyy

Posty: 3

 
Ja też chwalę ten sposób zabezpieczenia w transporcie. Jestem zadowolony, bowiem nie muszę dokupywać niczego dodatkowego. Siatki do kontenerów są bardzo porządnej jakości. Trwał i odporne na większość czynników zewnętrznych.

Rico

Posty: 3

 
Super sprawa. Pytałem i dowiadywałem się, że siatki na kontenery z polipropylenu nie zniszczą się od substancji chemicznych. Piszę, bo ktoś tu pytał, a ja same takiego zabezpieczenia potrzebowałem :D

Gucio

Posty: 10

 
I właśnie taka jakość by mnie zadowalała. Muszę sprawdzić tylko, jaki producent siatki do kontenera. Chciałbym wybrać jak najlepiej. Cenowo to chyba wygląda u wszystkich podobnie. Jeśli macie może jeszcze jakieś dodatkowe informacje czy opinie, to naprawdę chętnie skorzystam :) IM więcej wiem, tym, lepiej.

Jamrozyy

Posty: 15

 
Polecam te siatki do kontenerów https://ochronne.com.pl/58-siatki-ochronne-na-kontenery. Używamy ich już bardzo długo i widzimy, że są dobrej jakości. Przede wszystkim nie ścierają się, mają cały czas taki sam świetny stan. Szyją tu siatki na wymiar. Dużo parametrów. Korzystne ceny.

Czarek

Posty: 8

 
Masz siatki do kontenerów w konkretnych rozmiarach, ale też możesz zamówić siatkę na wymiar. Najlepiej skonfigurować własne parametry, albowiem wtedy jesteś pewny, że będzie to należyte zabezpieczenie.

jesika

Posty: 3

 
Warto też dodać, że polipropylenowe siatki na kontenery są siatkami odpornymi na działanie substancji chemicznych. W ich przypadku rzeczywiście można mówić o mega wytrzymałości.

Klara323

Posty: 9