picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Program księgowy online, poszukuję !!!

Program księgowy online, poszukuję !!!

Hej. Przedmiot mojego zainteresowania stanowi godny polecenia program księgowy. Korzystacie z takiego? Będę wdzięczny za wszelkie informacje w tym zakresie. Dzięki.

MiSER

Posty: 2

 
Wykupiłem dostęp do programu księgowego online i nie żałuję. Mam pod ręką wszystkie niezbędne dokumenty niezależnie od miejsca, w którym się aktualnie znajduję. To program, który dał mi poczucie zdecydowanie wyższej elastyczności, a zarazem mobilności.

Marioleczka

Posty: 6

 
Mój program księgowy zaczął okazywać się niewystarczający, więc rozglądam się za godną alternatywą. Póki co zainstalowałem kilka programów w formie demo i testuję. Dam znać o efektach poszukiwań.

Radziu

Posty: 6

 
To, jaki program księgowy wybierzecie powinno być uzależnione od Waszych indywidualnych potrzeb. W przeciwnym przypadku może okazać się, iż wydacie przesadnie dużo pieniędzy, gdy Wasze wymagania są wyraźnie niższe.

RAK-Buuu

Posty: 18

 
Polecanym przeze mnie programem do księgowości jest produkt dostępny w tym miejscu: www.fakturyplus.pl. To solidna alternatywa dla drogiego oprogramowania, a jednocześnie wysoka jakość, z której sam jestem zadowolony.

namok

Posty: 16

 
Rekomenduję wszystkim przedsiębiorcom księgowość online, której zalety poznaję praktycznie każdego dnia. Teraz fakturę jestem w stanie wystawić będąc praktycznie wszędzie.

Różyczka

Posty: 6

 
Najwyższą ocenę w mojej opinii posiada program jpk, który jest niezawodny, a zarazem intuicyjny na etapie codziennego użytkowania. Zdecydowanie potrafił przypaść mi do gustu.

Krzysztard

Posty: 12

 
Nie oszczędzałem pieniędzy, gdy kupowałem program do faktur, ale okazało się, iż to był słuszny kierunek. Mam wysokiej jakości oprogramowanie, które mnie nigdy nie zawiodło :)

Romantykk

Posty: 9