picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

program SKP dla średnich firm ??

program SKP dla średnich firm ??

Hejka. Zastanawiam się nad tym, który program do prowadzenia księgowości dla średnich firm umożliwia prostą obsługę, a jednocześnie niską cenę?

kllarka

Posty: 3

 
Zdaję sobie sprawę z faktu, że program do prowadzenia biur rachunkowych stanowi dość istotny wydatek. Obecnie jestem na etapie poszukiwania takiego oprogramowania, które musi charakteryzować się naprawdę wysoką jakością. Zdam relację z rezultatów poszukiwań.

david011

Posty: 13

 
Niezmiernie nie chciałem, aby moja książka przychodów i rozchodów wyglądała niefachowo. W związku z tym postanowiłem nabyć należyte oprogramowanie :-)

doprzodu67

Posty: 4

 
Długo zastanawiałem się nad tym, który program do prowadzenia księgowości dla małych firm będzie odpowiedni. Wasze wypowiedzi były bardzo przydatne.

Ventooo1

Posty: 22

 
W pierwszej chwili książka przychodów i rozchodów była dla mnie prawdziwą czarną magią. Potem odnalazłem stosowne oprogramowanie, jakie pozwala mi ją prowadzić.

marysss

Posty: 18

 
Moim zdaniem powinniście zweryfikować możliwości, jakie jest w stanie zagwarantować Wam Super Księga Podatkowa. Przetestować program możecie za darmo przez 60 dni po odwiedzeniu strony producenta: https://www.ksiega-podatkowa.pl. Polecam ten produkt! :)

iravau

Posty: 18

 
Nie chciałem inwestować zbyt mnóstwo pieniędzy w oprogramowanie, a w związku z tym kupiłem program SKP dla średnich firm. Myślałem, że ze względu na cenę funkcjonalność programu będzie ograniczona, jednakże bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. Polecam! :)

Fifej23

Posty: 4

 
Mam świadomość, że dużym zainteresowaniem potrafi cieszyć się każdy program do prowadzenia księgowości dla małych firm. Na priv mogę Wam nawet jakiś polecić.

mariuszek

Posty: 17

 
Długo nurtowało mnie pytanie czy program SKP dla małych firm sprosta moim oczekiwaniom. Dopiero później trafiłem na to forum dyskusyjne, które utwierdziło mnie w przekonaniu, że ten producent oprogramowania naprawdę daje radę. Program ma wiele funkcji.

Ptaszyna

Posty: 12