picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

adwokat w Poznaniu, opinie

adwokat w Poznaniu, opinie

Dzień dobry. Poszukuję adwokata z Poznania, który ma bogatą praktykę, jeśli chodzi o sprawy cywilne. Jeśli korzystaliście z usług jakiejś kancelarii i okazało się skutecznie, to proszę o kontakt. Z góry dziękuję za zainteresowanie.

Gumer45

Posty: 1

 
Dziękuję. Może zerknę także na inne polecenia na forum. Chodzi mi o konkretną kancelarię adwokacką w Poznaniu, która rzetelnie podejdzie do sprawy, a co ważne, będzie skuteczna i pomoże mi w tych dla mnie bardzo ciężkich chwilach.

TTT999

Posty: 11

 
Z własnego doświadczenia polecam tego adwokata z Poznania http://www.adwokaci-ks.pl. Mam nadzieję, iż i wam się uda wygrać własne sprawy, obronić się itd. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

Kruk

Posty: 5

 
Mnie najbardziej przerażają koszty, gdyż z tego, co się orientowałem sprawy z zakresu ochrony dóbr osobistych do najtańszych nie należą, a po drugie w Poznaniu nie znam żadnej kancelarii, więc ogólnie mam dylemat. Jak coś, możecie napisać do kogo wy udaliście się w własnej sprawie.

Michałek

Posty: 9

 
Jeżeli chodzi o ochronę dóbr osobistych, to zależy, czego dokładnie potrzebujesz. Mój brat kiedyś korzystał z adwokata w Poznaniu w analogicznej sprawie i finalnie wszystko poszło po jego myśli. Jak tylko się z nim skontaktuję, napiszę. Ceny owszem nie są niskie, natomiast jak w grę wchodzi duże odszkodowanie, to zawsze się opłaca. Z pomocą adwokata możne wiele więcej wskórać.

tasdefleja

Posty: 8

 
Jeśli chodzi o prawo cywilne, to masz w Poznaniu dużo kancelarii specjalizujących się w tym zakresie. Na twoim miejscu zadzwoniłabym najpierw i porozmawiała w tym również w kwestii kosztów, ponieważ te można szacunkowo przedstawić, a wtedy masz już większy pogląd choćby na finanse.

Zas

Posty: 25

 
Wszystko fajnie, tylko koszty takiej pomocy adwokackiej są duże. Gdyby można było skorzystać z darmowej już dawno bym to zrobił. Tak czy inaczej, nie widzę innego wyjścia, jak poszukać kogoś zaufanego. Ochroną dóbr osobistych nie zajmuje się wielu adwokatów w Poznaniu, stąd też moja obecność na forum i pytanie, kogo wybrać.

Ticket2Hell

Posty: 4

 
Ja też miałam skomplikowaną sprawę o podział majątku, lecz udało się z pomocą adwokata, który specjalizuje się w prawie cywilnym w Poznaniu. Gdyby nie ta pomoc, pewnie teraz nie byłabym w tym miejscu, w jakim się znajduję :)

milenka

Posty: 12

 
Dziękuję. Może zerknę zarówno na inne polecenia na forum. Chodzi mi o konkretną kancelarię adwokacką w Poznaniu, która rzetelnie podejdzie do sprawy, a co znaczące, będzie skuteczna i pomoże mi w tych dla mnie niezwykle uciążliwych chwilach.

propek1

Posty: 6

 
Jeśli zdecydujesz się na dobrą kancelarię adwokacką w Poznaniu i nie będziesz patrzeć na cenę, to na bank ci pomogą. Kiedyś sama byłam w podobnej sytuacji, ale siostra namówiła mnie do profesjonalnego działania i dobrze, że jej posłuchałam. Koszty już w niedługim czasie zwróciły się w postaci wyższych alimentów na dzieci.

NanoPIK

Posty: 15