picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Leżaki i leżanki w Krakowie, jaki sklep ?

Leżaki i leżanki w Krakowie, jaki sklep ?

Podobają mi się kosze z technorattanu do ogrodu i do domu, taka stylowa huśatwka, jak możecie polecić jakiś sklep z krakowa, to z góry ślicznie dziękuję.

Dyduchrr

Posty: 7

 
Jak kupować meble ogrodowe to tylko z technorattanu, masz wtedy pewność, że nic się z nimi nie stanie nawet po wielu sezonach. W krakowie jest kilka sklepów godnych polecenia, w tym również i ten. Życzę udanych zakupów kochani i udanego kolejnego sezonu oczywiście. Pozdrawiam.

CzarnyBlant

Posty: 15

 
Ja też jestem happy, że udało mi się u nich kupić piękny stół z technorattanu, to świetny materiał do ogrodu, nie niszczeje. Bardzo polecam ten sklep z krakowa wszystkim, którzy cenią sobie jakość wykonania i solidne oferty.

Bierny67

Posty: 19

 
W naszym ogrodzie najniezwyklej jesteśmy zadowoleni z zakupu huśtawki ogrodowej z technorattanu, kupowaliśmy też w krakowie. Jest okupywana poprzez dzieci, wieczorami to ja spędzam na niej miłe chwile z książką.

Lamusek

Posty: 25

 
Super taki kokon ogrodowy z technorattanu, świetny sklep z krakowa. Będę musiała pomyśleć coś w sezonie nad tym tematem. Mężowi nawet się spodobał, a to człowiek bardzo wybredny i nie wszystko mu pasuje.

Rimano

Posty: 20

 
Bardzo spodobała mi się huśtawka ogrodowa z technorattanu. Chyba będę musiała ją kupić, bo dzieciom też podoba się taka forma leżakowania i bujania się:) Jak na kraków to niezła oferta cenowa, widziałam też, że mają często jakieś obniżki cen, więc może uda się jeszcze taniej kupić. Pozdrawiam.

Tatusiekk

Posty: 17

 
A ja bardzo cieszę się z zakupu leżanki ogrodowej. Pojechaliśmy do krakowa, żeby dokładnie obejrzeć mebel. Kupiliśmy na koniec tamtego sezonu, więc teraz ze zniecierpliwieniem czekamy, aż przyjdzie upragnione lato:) Pozdrawiam.

BobBudowniczy

Posty: 17

 
Bardzo polecam wam ten sklep http://modnymebel.istore.pl/pl/lezaki-i-lezanki. Jak zależy wam na bardzo dobrej jakości leżanki ogrodowej to naprawdę tu jest pewnie, sklep mieści się w krakowie.

transerwis

Posty: 9

 
Kapitalna okazja do zakupów. Mają meble ogrodowe, których naprawdę nigdzie nie ma, niezmiernie praktyczne i współczesne mebelki z krakowa. Niezmiernie polecam i pozdrawiam wszystkich.

345_14

Posty: 8