picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Skalniak ogrodowy, gdzie znajdę?

Skalniak ogrodowy, gdzie znajdę?

Hej.

Mam pytanie odnoście roślin, które sadzimy na skalnikach ogrodowych. Można je przesadzać w dowolnym czasie, czy jedynie w określonej porze roku?

enriquess

Posty: 6

 
Mój kolega ogrodnik zawsze powtarza mi to jak mantrę, że skalniaki ogrodowe nie muszą wyglądać tak samo. To od ich właścicieli ma zależeć ich kształt, rozmiar, a także forma. To również oni powinni mieć największy wpływ na to, w jakim miejscu będzie się on znajdował.

SABUR

Posty: 10

 
Niby byliny nie należą do wymagających roślin, niemniej jednak żeby pomóc im w rozroście, powinniśmy sadzić je w lekkiej i co najistotniejsze przepuszczalnej glebie. Najgorsza jest chyba glina, czego sam doświadczyłem. Jak było wilgotno, to nie było źle, jednak kilka dni suszy pozbawiły życia rośliny na skalniaku.

Laleczka

Posty: 19

 
Według mnie skalniaki ogrodowe w interesujący sposób można połączyć z oczkiem wodnym. Bez wątpienia, aby uzyskać taki cel potrzebujemy sporego ogrodu i właściwej ilości wolnego czasu.

Jednakże pożądane byłoby poświęcić się i wykonać coś takiego, bowiem wygląda to naprawdę przepięknie. Do utrzymania wody można użyć maty.

DaNceR

Posty: 22

 
Według mnie zbiór najrzetelniejszych informacji na temat prowadzenia i pielęgnacji skalniaka odszukamy na stronie http://skalniaki.org w sieci to jedna z niewielu witryn poświeconych tej tematyce.

Oct714

Posty: 7

 
Mój kolega ogrodnik zawsze powtarza mi to jak mantrę, iż skalniaki ogrodowe nie muszą wyglądać tak samo. To od ich właścicieli ma zależeć ich kształt, rozmiar, a także forma. To również oni powinni mieć największy wpływ na to, w jakim miejscu będzie się on znajdował.

ZjadaczGłów

Posty: 10