picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

pielęgnacja terenów zieleni łódź, szukam !

pielęgnacja terenów zieleni łódź, szukam !

Witam. Pomyślałam, że usługa projektowania ogrodów będzie lepsza niż samodzielnie wymyślanie. Jeśli znacie lub nawet korzystacie z takich usług w Łodzi, dajcie znać. Pięknie dziękuję za każdą odpowiedź :)

himmmu78

Posty: 1

 
Bez sprzętu ani rusz. Powiem szczerze, że do jakiegoś czasu zajmowałem się sam pracami ogrodniczymi, ale przyszedł moment, że zrobił się problem. Wtedy właśnie poszukałem wówczas firmy od pielęgnacji terenów zielenie w Łodzi i tak zostało, że korzystam z ich usług regularnie, zwłaszcza na wiosnę.

Waskijestem

Posty: 3

 
Znajdź kogoś, kto zajmuje się budową ogrodów w Łodzi. Takie firmy działają kompleksowo, dlatego nie jest dla nich żadnym problemem wycięcie drzew, przesadzanie itp. Ja też musiałem zlecić prace firmie, bo nawet odpowiedniego sprzętu nie miałem :D

serum45

Posty: 6

 
Projektowanie ogrodów to teraz bardzo popularna usługa. Niemal wszyscy moi znajomi skorzystali z pomocy specjalistów. Ja też będę musiał, przede wszystkim jeśli chodzi systemy nawadniające. Możecie pisać, komu należałoby zaufać w Łodzi. Pozdrawiam serdecznie.

Puch23

Posty: 19

 
Cena zależy od tego, co tak naprawdę jest ci konieczne. Budowa ogrodów to konkretna usługa. Na pewno nie da się we własnym zakresie zrobić dobrego projektu, jeśli na tym nie znasz. Ja korzystałam z usług w Łodzi i jestem zadowolona. Żadnych kłopotów :)

Loner56

Posty: 12

 
Wyśmienite usługi ogrodnicze w Łodzi http://pmgarden.com.pl. Mam nadzieję, iż sprawdzą się również w waszym wypadku. Polecam z własnego doświadczenia. Fachowcy, jakim pożądane byłoby zaufać.

Ticket2Hell

Posty: 4

 
Ja też chętnie oddam prace ogrodnicze w dobre ręce. Ogród przerósł moje siły :) Ostatnio poszukiwałam usług dotyczących pielęgnacji terenów zieleni i widziałam, że w Łodzi mamy sporo firm, jakie mają niezwykle dobre opinie. Ciekawa jestem, jak sprawa wygląda z cenami. Na pewno wycenę robią już na miejscu.

Trener

Posty: 9

 
Fajnie mieć kogoś zaufanego, kto wie, co trzeba wykonać o danej porze roku itd. W tym sezonie będę musiał zabrać się za szukanie usług ogrodniczych w Łodzi, bo ogród jest w coraz bardziej opłakanym stanie, a mógłby doskonale wyglądać pod fachową opieką :)

labuh

Posty: 5

 
Na wiosnę czeka mnie mnóstwo pracy w ogrodzie. Sprawdzałam usługi dotyczące budowy ogrodów w Łodzi. Jest mnóstwo usługodawców, więc mam nadzieję, że uda mi się odszukać firmę, która ma niewygórowane ceny. Jak coś, to oczywiście możecie pisać, z których usług korzystaliście i ile mniej wiecej kosztuje projekt ogrodu.

namok

Posty: 16

 
Fajnie mieć kogoś zaufanego, kto wie, co trzeba zrobić o danej porze roku itd. W tym sezonie będę musiał zabrać się za szukanie usług ogrodniczych w Łodzi, bo ogród jest w coraz bardziej opłakanym stanie, a mógłby świetnie wyglądać pod fachową opieką :)

wigry00

Posty: 6