picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Polecicie mi dobrą hurtownię ogrodniczą ?

Polecicie mi dobrą hurtownię ogrodniczą ?

Będę potrzebował jakiś namiot handlowy, odpowiednio nie na długo, natomiast później przydałby mi się w ogrodzie. Jak polecacie jakiś sklep, hurtownię, to dajcie znać. Sprawa jest dość pilna, więc liczę na was ;)

Gerda

Posty: 11

 
Popieram, że agrowłóknina czarna do ściółkowania to najlepszy pomysł pod słońcem, zresztą nie jest to drogi produkt. U mnie zdaje egzamin :) Mam ją w ogrodzie i na działce też, to trwały wyrób.

Joe

Posty: 8

 
To niezmiernie porządny internetowy sklep ogrodniczy http://domogrod24.com. Szeroka propozycja, mnie pasuje cenowo, więc zachęcam zajrzeć, bo jest w czym wybierać.

Gucio

Posty: 15

 
Nie powiem, bo rzeczywiście bardzo dobrze zaopatrzony ten internetowy sklep ogrodniczy. Ceny bardzo atrakcyjne, no takie hurtowe więc można zrobić tańsze zakupy. Bardzo fajnie, że mają takie typowo specjalistyczne kategorie, gdzie nie każdy sklep ma. Już spodobało mi się kilka gadżetów, które kupię.

Black_Riot

Posty: 10

 
Taki siewnik ręczny muszę sobie sprawić. Ktoś już siał za pomocą takiego sprzętu? Nie jest drogi w porównaniu z komfortem i czasem też oczywiście. Naprawdę pomysłowa rzecz.

Sarenka

Posty: 9

 
Nie byle która propozycja. Widać, że internetowy sklep ogrodniczy prowadzony jest poprzez rzetelną firmę. Można tu odszukać dużo koniecznego do ogrodu sprzętu w przyzwoitej cenie. Popieram moich poprzedników.

messi10

Posty: 15

 
Mnie też taka propozycja hurtowni ogrodniczej przypadła do gustu :) jak widać jest nas więcej takich, którzy nie mają w pobliżu hurtowni stacjonarnej :) W sumie to sporo łatwiejsze zakupy.

89ostry89

Posty: 18

 
Też muszę taki namiot handlowy sobie sprawić. Zależało mi na rzeczywiście szybkim rozkładaniu i składaniu i to, żeby był lekki. W sieci ofert jest mnóstwo przede wszystkim, jeśli chodzi o producentów, natomiast i tak jest drogo u nich.

Alfonsik5

Posty: 25

 
Ciekawa oferta :) Mnie zawsze podoba się w internetowych sklepach niska cena :) Tutaj można korzystać do woli, to hurtownia ogrodnicza z konkurencyjnym cennikiem za faktycznie niezwykle porządnej jakości produkty. Spora liczba rzeczy, jakie przydają się w ogrodzie czy na działce podczas pracy.

czerwin_09

Posty: 11