picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

siatki ochronne na ogród, dobra firma ?

siatki ochronne na ogród, dobra firma ?

Witam. Mam pytanie do ludzi, które montowały siatki na trampoliny. Czym kierować się przy doborze takiej siatki? Jeżeli polecacie jakiś konkretny materiał lub producenta, sklep, chętnie skorzystam z oferty.

demonn

Posty: 3

 
Bez obaw można wybrać te siatki na baseny https://bagan.pl/siatkiochronne-naogrod/siatkinabaseny. Sam tutaj kupowałem i oczywiście jestem zadowolony, dlatego polecam. Cenowo też całkiem okej.

Dziadek

Posty: 3

 
Mnie też czeka podobny wydatek i zastanawiam się, czy jest opłacalny, bo muszę zabezpieczyć basen. Czytałem o tych siatkach na baseny i właściwie piszą o nich w samych superlatywach. Co sądzicie?

Sarenka

Posty: 14

 
Dokładnie, ja z takich siatek na basen korzystam i jestem usatysfakcjonowany. Nie niszczą się od wody, w sumie to chyba niezniszczalny produkt :) Teraz mam w planach wykonanie kilka przegrodzeń w ogrodzie i chyba też zdecyduję się właśnie na ten rodzaj polipropylenowych siatek.

amrmas22

Posty: 2

 
Mogę wypowiedzieć się jako kobieta :) Sama jestem pod wrażeniem, jak prezentują się siatki na ogród. W sumie też myślałam, że to niezbyt jakościowy materiał, ale się myliłam. Jest odporny na warunki pogodowe, ale jeśli chodzi o wygląd całości, to polecam. Efekt można powiedzieć, że wow.

Michalek23

Posty: 7

 
Niemniej jednak co z wyglądem? Mąż też namawia mnie na takie siatki ochronne na ogród, lecz jakoś nie jestem przekonana. Widziałabym tutaj zupełnie inne rozwiązanie :) Może coś podpowiecie? Byłabym niezmiernie wdzięczna.

pawel253

Posty: 9

 
Mamy kilku wiodących producentów siatek ochronnych na ogród. U mnie cena odgrywa dość znaczącą rolę, więc będę chyba raczej porównywał ceny. Jak nabędę siatkę polipropylenową, będę miał pewność, że będzie na lata.

Sagerrak

Posty: 18

 
A jeśli chodzi o siatki na hamaki, to co konkretnie polecacie? Mam dylemat pod kątem wielkości oczek, ale o grubości też napiszcie, jak sami robiliście hamak. Muszę chociaż orientacyjnie wiedzieć co i jak :) Z góry dzięki za zainteresowanie tematem.

cezar

Posty: 9