picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Gdzie kupię siatki na ptaki

Gdzie kupię siatki na ptaki

A co powiecie na temat siatek dla kotów? Czy są skutecznym sposobem na zabezpieczenie na przykład balkonu lub w ogrodzie do wyznaczenia kotkowi bezpiecznego terenu? Muszę być pewien, zanim w końcu się zdecyduję.

Kuniarz

Posty: 2

 
Siatki dla zwierząt domowych kupowałam tutaj https://bagan.pl/siatkiochronne-dla-rolnictwa/siatkidlazwierzatdomowych. Towar faktycznie zgodny z opisem, stanowi skuteczne zabezpieczenie, natomiast też akurat tutaj jest niedrogi. To niezmiernie dobrej klasy siatki produkowane poprzez sprawdzonego producenta. Polecam.

Fanatyk

Posty: 21

 
Z tego samego tworzywa można kupić siatki dla kotów, ponieważ te są gwarancją naprawdę doskonałej jakości zabezpieczeń. Taką ochronę dla kota wykonałam w oknach i na tarasie. Teraz mam pewność, że mój kotek jest w pełni bezpieczny :) Zakup najlepiej zrobić u producenta.

Misio

Posty: 16

 
Bez najmniejszych obaw możesz postawić na PP lub PE. Tego typu siatki dla rolnictwa nie bez powodu są produkowane najczęściej właśnie z tych tworzyw sztucznych. Jak zdecydujesz się na takie, możesz być pewny, że na wiele lat ci taka siatka wystarczy. U mnie już 5 rok i jak na razie nie zapowiada się na żadną renowację ;)

NanoPIK

Posty: 9

 
Mamy takie siatki rybackie i użytkuje się je wspaniale. Można powiedzieć, że nic złego się z nimi nie dzieje pomimo wpływu wody. Jesteśmy zadowoleni, bo w końcu mamy na stanie coś profesjonalnego. Polecamy wszystkim, a jak wiadomo te siatki mają wiele zastosowań.

Czasowy

Posty: 13

 
Ten rodzaj siatek wykorzystujemy jako siatki leśne. Jeżeli pytacie o jakość i skuteczność, to jest rewelacyjna. Bez dwóch zdań kupować :) Polecam, albowiem to siatki z dobrego tworzywa, jaki jest polipropylen. Nie odkształcają się pomimo deszczów i skrajnych temperatur. Właściwie można powiedzieć, że są nie do zdarcia :)

namok

Posty: 2