picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Banery na Podkarpaciu, znacie kogoś?

Banery na Podkarpaciu, znacie kogoś?

Witam serdecznie.

Poszukujemy agencji reklamowej, która wykona dla nas wizytówki, poszukujemy pomysłu. Najlepiej, by agencja działała na terenie podkarpacia. Nie ukrywamy, że liczy się dla nas czas, dziękujemy.

sebuśś4

Posty: 7

 
Nasze wizytówki zadziałały. Myśleliśmy, że podkarpacie nie zareaguje na nie, ale odwrotny efekt bardzo mile nas zaskoczył. Polecamy wracać do tej tradycyjnej formy reklamy, bo warto. Zawsze można skorzystać z usług profesjonalnie działającej agencji reklamowej, żeby zostały bardzo dobrze wykonane.

codePerformance

Posty: 17

 
Nie chciało mi się wierzyć, że kalendarze reklamowe mogą wzbudzić na podkarpaciu takie zainteresowanie. Najważniejsze, że widać już pierwsze efekty naszego ruchu wobec klientów. Bardzo cieszymy się, że wszystko wyszło jak najlepiej.

dzaman

Posty: 14

 
U nas fajnie wyszło z torbami reklamowymi, całe podkarpacie zostało poruszone i są tego efekty. Takie upominki bardzo działają na klientów. Warto w nie inwestować.

Wariat

Posty: 18

 
Z tej agencji reklamy korzystaliśmy w ramach gadżetów reklamowych, agencja działa na podkarpaciu. Można liczyć na pełen profesjonalizm i skuteczność ich pomysłów. To jest link do ich strony http://www.ag-raf.com.pl.

Dresik

Posty: 20

 
Nasze banery, które znajdują się na podkarpaciu naprawdę przyniosły nam zyski. To jednak bardzo zależy od agencji, kto je wykona, jak zaprojektuje. Osobiście nigdy nie wierzyłem, że taki baner może coś tak bardzo zdziałać, a tu jednak. Jestem bardzo zadowolony z tego ruchu marketingowego.

Wariat

Posty: 13

 
Idąc ulicami widzi się niesłychanie mnóstwo banerów reklamowych, wobec tego ich projekt musi być faktycznie złoty, żeby był pomyślny. Na terenie podkarpacia działa agencja, jaką właśnie polecacie, ich reklamy przykuwają uwagę.

Jermeri

Posty: 9

 
Wszechstronnie działająca agencja reklamy to klucz do sukcesu. U nas na podkarpaciu jest kilka takich. Jeśli chodzi o gadżety reklamowe to faktycznie fajnie uzupełniają wszelkie kampanie reklamowe. Mam firmę i postawiłem na pamięci USB. Szybka reakcja klientów niezmiernie pozytywnie mnie zaskoczyła.

czester3

Posty: 10

 
Rozdaliśmy masę ulotek na podkarpaciu. Teraz jest już dobrze. Nie wiedzieliśmy, czy to coś da, ale dało. Polecamy każdej firmie w tarapatach taki krok w stronę klientów.

Fejron

Posty: 14

 
Z tą reklamą choć jest jej tak wokół nas dużo, jest naprawdę ciężko. Nie wydaje mi się, żeby banery miały tak istotny wpływ na świadomość marki np. na podkarpaciu, gdzie jest ich od groma i trochę. Podzielam zdanie, że gadżety reklamowe są o wiele lepszym rozwiązaniem.

endrjuuu

Posty: 22