picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Promocja produktów, jaka firma

Promocja produktów, jaka firma

Cześć. Od zawsze wydawało mi się, że sprawdzę się w organizacji różnych akcji i promocji marek, ale dopiero na własnym przykładzie przekonałem się, że to wytężona praca, którą niekoniecznie ktoś doceni.

Wacław

Posty: 8

 
Cześć. Jeszcze niedawno nawet nie miałam pojęcia na czym polega promocja marek, a dzisiaj prowadzę ją połączoną z promocją produktów. Ciężko byłoby to skoordynować, gdy nie praktyczne porady z tego forum.

CzarnyBlant

Posty: 15

 
Dzień dobry. Zastanawiałem się od pewnego czasu na czym polega promocja artykułów, którą zaoferowała mi jedna z firm.

To gra warta świeczki czy tylko inwestycje, które nie przynoszą zamierzonych rezultatów?

Zob4567

Posty: 13

 
Witam. Moje oczekiwania względem kampanii tj. promocja firm były niewielkie, bowiem niepokoiła mnie stosunkowo atrakcyjna cena takiej usługi. Pozytywnie się zaskoczyłem, co uznaję za duży sukces.

Zainteresowanym mogę przekazać kontakt do firmy, która mnie wsparła na każdym etapie.

Wariat

Posty: 18

 
Witam serdecznie.

Postanowiłem podzielić się swoimi spostrzeżeniami po zorganizowanym wydarzeniu promocyjnym. Odczucia są jak najbardziej pozytywne, zainteresowanie naszą firmą wzrosło, a wszystko dzięki usługach zrealizowanych przez http://www.ievent.pl.

blain_23

Posty: 15

 
Cześć. Jestem niesamowicie usatysfakcjonowany, że udało mi się odnaleźć to forum dyskusyjne. Rozwiało ono dużo moich wątpliwości odnośnie działań, jakie powinienem podejmować jako właściciel firmy.

Mechanik

Posty: 19

 
Cześć. Jestem niesamowicie usatysfakcjonowany, że udało mi się odszukać to forum dyskusyjne. Rozwiało ono mnóstwo moich wątpliwości odnośnie działań, jakie powinienem podejmować jako właściciel firmy.

marysss

Posty: 18

 
Hej. Kiedyś miałem kłopoty z kampanią reklamową firmy, gdyż nie mogłem odnaleźć pomysłu, jak ją zrealizować. Skontaktowałem się wówczas z http://www.ievent.pl, co okazało się strzałem w dziesiątkę, gdyż pracownicy tej firmy zrealizowali wszystkie moje zamierzenia, byli pomysłowi i przede wszystkim niezwykle pomocni.

Mogę ich swobodnie polecić, gdy się wahacie nad wyborem firmy do takich działań.

Śmieszek

Posty: 24

 
Hej. Kiedyś miałem kłopoty z kampanią reklamową firmy, gdyż nie mogłem odnaleźć pomysłu, jak ją zrealizować. Skontaktowałem się wówczas z http://www.ievent.pl, co okazało się strzałem w dziesiątkę, gdyż pracownicy tej firmy zrealizowali wszystkie moje zamierzenia, byli pomysłowi i przede wszystkim niezmiernie pomocni.

Mogę ich swobodnie polecić, gdy się wahacie nad wyborem firmy do takich działań.

ciopix

Posty: 9