picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Litery podświetlane

Litery podświetlane

Prowadzę aptekę i chciałbym zainwestować w profesjonalne litery podświetlane tudzież inne tego rodzaju szyldy. Chciałbym żeby punkt był widoczny z daleka i wyróżniał się na tle innych lokali w okolicy. Kto takie materiały wykonuje na dobrym poziomie?

propek1

Posty: 2

 
Teraz wybór jest ogromny, można za stosunkowo niewielkie pieniądze kupić ciekawą reklamę z mocny i wyraźnym podświetleniem. Kiedyś takiego asortymentu nie robili.

Dzidzia

Posty: 12

 
Ciekaw jestem w sumie ile może kosztować taki projekt od A do Z kasetonu reklamowego, ktoś wie? Chodzi mi o projekt plus produkcję i montaż.

piet

Posty: 12

 
Akurat mi się szykuje otwieranie nowego lokalu i już powoli się rozglądam za jakąś fajną reklamą na zewnątrz, najlepiej jak będzie podświetlana, bo najwięcej klientów spodziewam się mieć właśnie wieczorowo – nocną porą.

wisełka88

Posty: 8

 
Minęły już czasy, że jako reklama zewnętrzna wystarczyła zwykła metalowa tablica. Teraz już moim zdaniem trzeba zainwestować w coś podświetlanego, z pomysłem, nowoczesnego, żeby się przebić do świadomości klienta.

Kuniarz

Posty: 20

 
Chodzi mi po głowie, żeby jakiś fajny neon nad wejście do pubu zamontować, ale średnio mam pomysł jak to by w ogóle miało wyglądać.

sebuśś4

Posty: 7

 
Z takich reklam zewnętrznych na jakich bym na ten moment najbardziej zależało to chętnie bym w pylon zainwestował. Sporo samochodów mój zakład mija właśnie z tego powodu, że nie mam odpowiedniej reklamy zewnętrznej przy drodze...

ryzyko33

Posty: 6

 
Widziałem ostatnio na stronie jednej firmy bardzo fajny podświetlane pylony i nawet się z nimi skontaktowałem, ale jak mi cenę zaśpiewali to grzecznie podziękowałem.

Fanatyk

Posty: 5

 
Warto się skontaktować z biurem firmy Neobrand. Mam od nich pylon kupiony i jestem zadowolony. Duży, wyrazisty, widoczny z dużej odległości, z wbudowanym systemem wewnętrznego podświetlenia. Na stronie neobrand.pl w galerii widać dokładnie jak niektóre ich realizacje wyglądają.

q-olek

Posty: 14

 
Parę dni temu widziałem ciekawą reklamę w zasadzie w centrum miasta i dotyczyła sklepu z bielizną. Nie wiem kto to wykonał, ale trochę poszalał wyobraźnią projektant :P

david011

Posty: 12