picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

obsługa social media, polecicie ?

obsługa social media, polecicie ?

Witam serdecznie. Ile może kosztować pozycjonowanie stron internetowych? Jakimi kryteriami powinienem kierować się w momencie wyboru należytego usługodawcy?

Kobitka22

Posty: 5

 
Niedawno po raz pierwszy w życiu wybierałem agencję kreatywną. Nie miałem świadomości, iż w tej branży rywalizuje ze sobą tak wiele przedsiębiorstw.

miner23

Posty: 11

 
Nie polecam kierować się wyłącznie kryterium cenowym, gdy przedmiot Waszego zainteresowania stanowi projektowanie stron internetowych. Istotne znaczenie ma to, aby serwis trafnie się prezentował, a jednocześnie poprawnie wyświetlał się zarówno na urządzeniach mobilnych. Ułatwieniem będzie wygodny CMS.

Gucio

Posty: 12

 
Wydaje mi się, iż istnieją wyspecjalizowane firmy, które są skłonne zaproponować obsługę social media. Czasem nie należałoby zajmować się tym we własnym zakresie, gdyż nieumiejętne zarządzanie profilem może wyrządzić wiecej szkody niż pożytku.

345_14

Posty: 11

 
Ze swojej strony mogę zasugerować Wam, abyście zweryfikowali opinie, które zdobyła do tej pory brana przez Was pod uwagę agencja reklamowa. To moim zdaniem jeden z kilku skutecznych sposobów, które potrafią zminimalizować ryzyko pomyłki :)

bartek33

Posty: 12

 
To moim zdaniem najlepsza agencja kreatywna: https://pirsummedia.pl/oferta/strony-internetowe. Przynajmniej ja nie miałem do czynienia z lepszymi fachowcami, więc rekomenduję ich usługi.

Radziu

Posty: 4

 
Niedawno po raz pierwszy w życiu wybierałem agencję kreatywną. Nie miałem świadomości, że w tej branży rywalizuje ze sobą tak sporo przedsiębiorstw.

Sagerrak

Posty: 20