picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Koszulka z nadrukiem Tarnów

Koszulka z nadrukiem Tarnów

Witam serdecznie, znalazłam w internecie świetne zdjęcie, które chciałabym nosić na koszulce. Akurat zbliża się wiosna i pomyślałam o nowej inwestycji w nietypowy ciuch.

Czy jest firma, która mi to zrobi w wysokiej jakości?

Jamrozyy

Posty: 15

 
Z dziewczyną kupiłem dwie koszulki i dwie bluzy w serwisie www.naszewzory.pl. Popełniliśmy na początku błąd w pliku, ale oni już sami naprawili i wszystko poszło, jak trzeba. Do tej pory chodzimy w tych koszulkach :) Fajne są i ten wzór przylega na stałe, nie da się go poczuć często.

Sporo sprawa, żeby coś nowego w garderobie umieścić :)

marcinmg

Posty: 20

 
Druk cyfrowy sprawdzi ci się tylko w małym nakładzie. Lepiej, żebyś wybrał haft komputerowy, jak to ma być tylko jedna koszulka. Zaskoczysz się jakością.

pstry

Posty: 19

 
Zamawiaj tylko przez stronę www.naszewzory.pl, bo mają super gramaturę, materiał się nie wyciąga, wytrzyma wiele prań. Wytrzymałość na 100%.

Dobre szwy na koszulkach zagwarantują idealne ułożenie na ciele. Mają opcję dla mężczyzn i kobiet. Solidna perspektywa cenowa, jak składasz masowe zamówienie.

pantin

Posty: 11

 
Mam koszulkę naśladującą garnitur i kilka z tekstami na podryw. Dziewczyny się z nich śmieją i dobrze, bo przynajmniej mam zainteresowanie. Jak dbasz zgodnie z zalecaniami o materiał to raczej się nie spiorą. Jedną koszulkę mam już ponad pół roku. Zero zniszczeń.

endrjuuu

Posty: 22

 
Sitodruk to zdecydowanie numer jeden, jeżeli chodzi o masowe zlecenia i trwałość. Nie ma szans sprać koloru, jeżeli masz jeszcze do tego dobre koszulki.

Zlomex

Posty: 16

 
Najlepsze koszulki mają moim zdaniem w http://www.naszewzory.pl. Wybierasz wzór ogólny lub sam wrzucasz im plik. Wszystko robią bardzo szybko.

Penio

Posty: 19

 
Taniej ci wyjdzie zamówienie w firmie, która sprzedaje koszulkę i wykonuje od razu nadruk. Fajna sprawa, żeby oryginalną imprezkę zorganizować z taką garderobą :)

yetisizeee

Posty: 19

 
Mam małą firmę.

Dałem koszulki z nadrukiem rodzinie, znajomym i znacznie więcej klientów się zgłasza. Ten motyw naprawdę działa :)

Wygodniśś

Posty: 19