picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Jaką firmę mi polecicie odnośnie banerów reklamowych ?

Jaką firmę mi polecicie odnośnie banerów reklamowych ?

Od pewnego czasu chodzą za mną banery, w sensie pomysł na taką reklamę. Mam niewielką firmę, lecz wiadomo bez reklamy nie podziałam, w szczególności na warszawskim rynku. Wobec tego pytanie do was – od kogo zakupić banery, żeby nie przepłacić? Dobrze jakby się prędko uwinęli ze zleceniem, bowiem dla mnie czas to pieniądz.

Zygzaczek3

Posty: 9

 
A kto dziś banerów nie produkuje? :)

Każda firma robiąca w reklamie sobie do oferty dokleja banery, ulotki i plakaty. Jedynie pytanie czy faktycznie się na tym znają, czy po prostu dodali do oferty, a rozeznanie w temacie mają liche. Ja się niestety kilka razy przekonałem o tej drugiej opcji;/

Azazel412

Posty: 14

 
Też bym chętnie nawiązał z kimś stałą współpracę, jeśli chodzi o banery i inne materiały reklamowe. Dopiero zaczynam działalność i widzę, że bez dobrej promocji to szybko zwinę interes. Myślałem, że trafiłem w niszę, natomiast tymczasem konkurencji nie brakuje, demet...

mikesmith0103

Posty: 24

 
Hmm...dawno nie kupowałem banerów, lecz z tego co pamiętam to dobrą jakość w niskiej cenie gwarantowała marka www.banery-warszawa.pl. Miałem z nimi kontakt kilka razy i zawsze pozytywnie mnie zaskakiwali terminem wykonania zlecenia. Błyskawiczna produkcja, a najważniejsze, iż na tej szybkości nie cierpiała jakość baneru.

DevilScream

Posty: 22

 
Jest kilka miejsc w stolicy, jakie mógłbym polecić jeżeli chodzi o idealne banery w ciekawej cenie. Choćby na Mokotowie działa takie niewielkie przedsiębiorstwo, jakie jest w stanie zorganizować w krótkim okresie dość olbrzymie zamówienie. Poza tym, kiedyś zamawiałem banery na Ursynowie i też było OK. Faktycznie nie ma co płakać, wybór jest i to niemały.

Kiziak

Posty: 17

 
Mam taki plan, żeby w najbliższym okresie zaopatrzyć firmę w jakieś piękne banerki i też w sumie by mi się namiary na jakiegoś dostawcę przydały, także przyłączam się do pytania autora :) To mają być takie średniej wielkości banery, które zawisną na ścianie.

Liczę na jakieś sprawdzone oferty, przetestowane na własnej skórze;)

Zas

Posty: 22

 
Niezmiernie fajne ceny odnalazłem ostatnio na stronie http://www.banery-warszawa.pl, także jak myślisz o banerach w jakiejś rozsądnej cenie w stolicy to myślę, że tutaj odszukasz coś dla siebie. Takie oferty jak te tylko pokazują, jak niezmiernie inni producenci zdzierają. Bo skoro im się opłaca sprzedawać porządnej jakości solwent, to dlaczego inne firmy liczą sobie takie wysokie stawki od metra??!

Szaju

Posty: 12

 
Powiem zupełnie szczerze, że nie wyobrażam sobie lepszej reklamy niż banery, plakaty, ulotki. Moim zdaniem, efektywność takiej promocji jest chyba trochę niedoceniana, natomiast szkoda, albowiem za nieduże pieniądze można porządne rozreklamować swoją markę, logo, po prostu stać się niezwyklej rozpoznawalnym, natomiast to już dużo.

jose_bastiano

Posty: 15

 
Mnie by się nawet przydał jakiś jeden większy baner, żeby trochę się niezwyklej pokazać klientom. W sumie moja knajpa jakiś tam klientów ma, nawet sobie radzimy, ale dobrej promocji nigdy za wiele. Z tego co się orientuję, to idealne są te banery z materiału winylowego, ponoć mogą dużo przetrzymać, nawet parę lat.

Miśka

Posty: 14

 
Generalnie zasada jest taka – porządny baner przetrwa najgorszą pogodę i właśnie taki niezniszczalny warto nabyć. Najlepszy jest chyba winyl i solwent, tak ja to widzę, chociaż co producent to inna ocena. Ja kupuję takie i jeszcze nie miałem problemu, żeby mi się druk rozmazał, albo wyblakł. Co innego jak baner potrzebujesz do wewnętrznej ekspozycji, wówczas już nie musi to być taka solidna praca.

dariuszek1878

Posty: 13