picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

przyczepa reklamowa

przyczepa reklamowa

Przyczepy reklamowe, odporne na złą pogodę, solidne, do ustawienia w dzień i w nocy, z oświetleniem – gdzie ja takie systemy znajdę okazyjnie?

Kitas

Posty: 9

 
Niezłe rzeczy oferuje portal przyczepy.kmpolska.pl. Wynajmowałem od nich wiele razy, ale głównie takie dość proste przyczepy pod banery. Z tego co widziałem, to mają ostatnio w ofercie też bardziej bajeranckie mobile, choćby model BackLight. Zastanawiam się nad nią. Można do niej dokupić turbinę i wtedy wiatr będzie ładował akumulator. Ewentualnie są też w opcji panele PV, czyli słoneczne. Ciekawie.

Cybooor

Posty: 11

 
Hmm...nie wiem gdzie by uderzyć z tym tematem. Mnie póki co stać jedynie na reklamę za pomocą ulotek i plakatów. Sam zresztą latam po mieście i się rozklejam, bo jeszcze ludzi od takich rzeczy nie mam...dopiero zaczynam działać, będzie lepiej ;->

Dyduszek22

Posty: 15

 
Ktoś wie, po ile w ogóle takie przyczepy chodzą? Mam na myśli modele standardowe, do wożenia na prawko kat. B, z podświetleniem od środka...?

alektt5

Posty: 11

 
Wynajmowałem przez jakiś czas przyczepę reklamową i fajnie się sprawdzała taka promocja. Ludzie zaczęli się interesować moją restauracją, zdecydowanie zanotowałem więcej klientów...

Ptaszyna

Posty: 14

 
Oj, no jest teraz tych opcji, żeby się fajnie rozreklamować. U mnie to zawsze najlepiej działały ulotki;) Mam knajpę w centrum, więc w sumie za dużo promować się nie muszę, bo i tak ludzie przychodzą. Poza tym, poczta pantoflowa działa. ;)

Fajae

Posty: 16

 
Dobra przyczepa to połowa sukcesu. Jak widzę, jakie niektórzy przyczepki z banerami rozkładają to żal...:P Zamiast reklamy robią sobie antyreklamę;) Takie porządne, innowacyjne przyczepy to oferuje marka KM Polska. Warto się u nich rozejrzeć. Miałem wynajmować od nich, ale koniec końców kupiłem;) Mam przyczepę z turbiną wiatrową, co jest o tyle dobre, że nie trzeba doprowadzać żadnych kabli ani nic, żeby mieć zasilanie. Taka turbina dużo nie kosztowała, a pracuje fajnie.

Miner-ooo

Posty: 18

 
Z tego co mi wiadomo, to dobrą opcją są przyczepy gdzie reklamę można montować podobnie jak firany...wtedy się sporo oszczędza na czasie. Takie banery to kwestia kilkunastu minut i zamontowane...ale nie wiem gdzie to dostać niestety.

MaszWielkosc

Posty: 21

 
Jak na razie to głównie reklamuję się poprzez ulotki. Jest to na pewno jakaś opcja, widzę efekty. Co do takich lawet z reklamami, to się nawet ostatnio zastanawiałem nad czymś takim, ale to raczej pomysł na przyszły rok, bo w tym roku to już budżet mam raczej zamknięty ;P

NowePRO

Posty: 16