picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

reklama facebook, która firma??

reklama facebook, która firma??

Hej. Jak dużą skutecznością charakteryzuje się reklama na facebooku, a jednocześnie, które koszty muszę w związku z nią ponieść? Mam nadzieję, że przekażecie mi rzetelne informacje.

Radziu

Posty: 3

 
Moim zdaniem to najlepsza agencja social media:
https://www.socialframe.pl. Współpraca z nimi układa mi się wręcz perfekcyjnie. Reklama w Internecie z ich pomocą jest faktycznie efektywna.

Marioleczka

Posty: 7

 
Od kilkuset złotych do paru tysięcy kosztuje z reguły obsługa marketingowa. Sporo zależy przede wszystkim od ilości podejmowanych działań przez agencję, jaka jest skłonna zaproponować indywidualny plan reklamy w internecie. Kluczowe znaczenie ma budżet firmy.

Klakier

Posty: 24

 
Mój znajomy jest w stanie zaoferować prowadzenie fan page facebook. Nie bierze za to dużych pieniędzy. Mogę dać namiary na jego agencję reklamową social media.

wezusz

Posty: 11

 
Praktycznie każda agencja marketingu internetowego będzie skłonna zaoferować Wam obsługa social media. Musicie mocno negocjować ceny, aby wypracowana przez Was oferta była zdecydowanie najkorzystniejsza na rynku.

Andzia

Posty: 12

 
Przekonałem się o tym, że agencja content marketing oferuje wyłącznie tym klientom, dla których to rozwiązanie ma szansę przynieść najlepsze rezultaty.

mariuszek

Posty: 17

 
Bardzo cieszę się z tego, że doceniacie ogromny potencjał, jaki posiada content marketing. Właściwie każda poważna agencja marketingu internetowego będzie w stanie Wam go zaproponować.

Siarczanek3

Posty: 16

 
Myślałem, iż prowadzenie konta na facebook to kwestia, jaką zajmę się osobiście, ale z tego zrezygnowałem. To jednakże zbyt trudne, a w związku z tym zatrudniłem cechującą się właściwym doświadczeniem agencję social media. Jestem zaspokojony w 100% :)))

guster

Posty: 2

 
Kierowałem się przede wszystkim doświadczeniem, gdy wybierałem agencję reklamową social media. Do niedawna właściwie nie wiedziałem, że może istnieć coś takiego jak agencja marketingu społecznościowego. Teraz korzystam z bogatej oferty jednej z nich :-)

Niciuśś98

Posty: 24