picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

strategia marketingowa, kogo polecicie?

strategia marketingowa, kogo polecicie?

Witam serdecznie. Jakie przedsiębiorstwo będzie w stanie zrobić niezbędne dla mnie analizy rynku i konkurencji w satysfakcjonująco krótkim czasie? Liczę na Wasze opinie :-)

QQrydza

Posty: 2

 
Dzięki Wam zyskałem świadomość, że plan marketingowy powinien zostać napisany przez kogoś, kto posiada odpowiednie doświadczenie w tym zakresie.

KKkurol

Posty: 3

 
Znajomy przez kilka ostatnich tygodni tłumaczył mi, jak ważna jest strategia marketingowa przedsiębiorstwa. Dałem mu się przekonać i niebawem zamierzamy podjąć współpracę z agencją, jaka tworzy takie strategie na codzień. Liczę na pozytywne efekty podjętych działań.

Yuri20

Posty: 5

 
Na konkurencyjnych warunkach analizy rynku i konkurencji wykonuje ta firma: https://www.strategiemarketingowe.com.pl. Moim zdaniem jest godna rekomendacji, gdyż w stu procentach wywiązuje się ze swoich zobowiązań. Polecam serdecznie!

Laleczka

Posty: 4

 
Polecam Wam znaleźć firmę, która posiada w ofercie strategie marketingowe. Powinna mieć duże doświadczenie, czyli działać od co najmniej kilku lat.

DiD3K

Posty: 9

 
Moim zdaniem spore ułatwienie potrafią stanowić badania marketingowe. Mam wrażenie, że wielu przedsiębiorców zapomina o tym, iż istnieje w ogóle taka możliwość. Pozdrawiam.

Lipa08

Posty: 20