picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Druk wizytówek w Warszawie - dobra firma ?

Druk wizytówek w Warszawie - dobra firma ?

Mam projekt wizytówki. Chcę zlecić go jakiejś profesjonalnej drukarni, która zajmuje się drukiem wizytówek w Warszawie.

Projekt jest dość wymagający.

Mariusz

Posty: 4

 
Nie nalegam, ale warto wejść na ich stronę. Ten druk wizytówek Warszawa znacząco odbiega od tych innych na rynku. Firma ma 20 letnie doświadczenie, więc zna się na rzeczy.

RAK-Buuu

Posty: 18

 
Długo się zastanawialiśmy z mężem nad drukiem wizytówek. Kto ma nam to zrobić i jak. W Warszawie propozycja jest niezmiernie bogata, toteż trudno było nam wybrać. Ale zdecydowaliśmy się na tę drukarnię i faktycznie to był perfekcyjny wybór. Wybraliśmy druk wypukły na wizytówce, teraz mamy z czego być dumni.

Black_Riot

Posty: 6

 
Obecnie furorę robi druk wypukły na wizytówkach. To adres strony drukarni, która trudni się tego rodzaju projektami http://www.druk-wizytowek.eu/druk-wypukly/.

Januszek

Posty: 17

 
Polecam ich, bo sama zamawiałam u nich wizytówkę. Polecili mi druk wypukły. Efekt jest powalający. Naprawdę warto skorzystać z ich bogatej oferty. Każdy z pewnością coś dla siebie znajdzie. Ceną są bardzo przystępne.

Wacław

Posty: 16

 
Właśnie obejrzałam na ich stronie internetowej wizytówki z drukiem wypukłym. Niesamowicie wyglądają, pewnie w rzeczywistości robią dużo większe wrażenie. Kto wie, czy się nie skuszę?

sgemino

Posty: 21

 
Mnie również niesłychanie spodobały się wizytówki z drukiem wypukłym. Doskonała sprawa tak się zareklamować. Jeżeli podejmę decyzję o zmianie własnej, to z pewnością wybiorę właśnie taki druk. Sami możecie zobaczyć na ich stronie, jak to ekstra wygląda.

k124l

Posty: 10

 
Sama mam taką wizytówkę z drukiem wypukłym. Uprzednio miałam zwykłą. Teraz widzę, iż ludzie zdecydowanie dłużej interesują się tym, co dostają do ręki. Tradycyjne wizytówki bez ciekawego pomysłu na nieszczęście odchodzą do lamusa. Nikt ich nawet nie czyta, a dopiero co trzyma poprzez jakiś czas w portfelu.

Kkamroszczak

Posty: 25

 
Teraz musisz mieć wizytówkę i musi być zrobiona z ciekawym pomysłem. Ze swojego doświadczenia polecam druk wizytówek, który uatrakcyjnia wygląd wizytówki.

Pszemeg

Posty: 13

 
Niezwykle podoba mi się ten druk wypukły na wizytówkę. Natomiast warto go zabezpieczyć np. foliowaniem, które też dodaje wizytówce klasy. Dziś jest niezmiernie mnóstwo interesujących szanse pod względem estetyki.

Limwe45

Posty: 16