picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Mam problem! Szukam skutecznej reklamy

Mam problem! Szukam skutecznej reklamy

Witam wszelkich serdecznie! Poszukuje firmy, która zajmuje się nadrukami na torby ekologiczne. Może ktoś ma namiar na firmę, która zajmuje się wykonywaniem tego typu zleceń? Czekam na odpowiedź. Będę niesłychanie wdzięczna za informację, z góry dziękuję.

Skuteczność

Posty: 18

 
Siemanko, wbijam do was z podobnym pytaniem, a mianowicie chodzi mi o firmy specjalizujące się w nadrukach na przykład na torbach lub kubkach czy długopisach. Cieszę się niezmiernie, iż odszukałem tego typu forum tematyczne, gdyż od dłuższego czasu borykam się z tym problemem. Liczę na to, iż tu uzyskam porady dotyczące wyżej zadanego pytania, będę niezmiernie wdzięczny za poświęcony czas i odpowiedzi.

Wojciech24

Posty: 21

 
Siemanko, wbijam do was z podobnym pytaniem, a mianowicie chodzi mi o firmy specjalizujące się w nadrukach na przykład na torbach lub kubkach czy długopisach. Cieszę się niezmiernie, że znalazłem tego typu forum tematyczne, ponieważ od dłuższego czasu borykam się z tym problemem. Liczę na to, że tu uzyskam porady dotyczące wyżej zadanego pytania, będę niezmiernie wdzięczny za poświęcony czas i odpowiedzi.

magic17

Posty: 14

 
Witam!

Koniecznie potrzebna mi jest pomoc, bowiem sam nie mogę się zdecydować na właściwa firmę nadrukową. Wiem, iż sporo osób już korzystało z tego rodzaju usług. Będę niesłychanie wdzięczny za jakiekolwiek informacje dotyczące wyżej zadanego pytania. Moja prośba jest skierowana do wszelkich użytkowników, którzy maja jakieś pojęcie na dany temat. Czekam na porady. Z góry dziękuję wszystkim.

kirekk

Posty: 20

 
Dzień dobry, śledzę dzisiejsze to forum i znalazłam pańskie pytanie odnośnie wydruków. Wiem, że nie łatwo odnaleźć na dzisiejszym rynku dobrą, godną zaufania firmę wydrukową. Korzystałem z usług mnóstwo firm lecz tylko z jedną utrzymuję współpracę, ponieważ jest niezwykle profesjonalna i można im zaufać powierzając osobisty firmowy projekt. Mianowicie chodzi mi o firmę luxmark.com.pl.

Riko64

Posty: 15

 
Witam, odpowiem na pytanie dotyczące nadruków. Polecam usługi właśnie tej firmy ponieważ jest ona niesłychanie doświadczoną firmą na rynku. Bardzo dobrze mi się z nią współpracuje, a nadruki są prześliczne, zatem w pełni świadomi mogę ja polecić.

Pozdrawiam oraz życzę miłej dyskusji.

Dziadek

Posty: 20

 
Hej, dołączam się do tematu, bowiem niedawno miałam bardzo podobny kłopot. Rozwiązał się on gdy zaczęłam współpracować z tą firmą. Obecnie raduję się bardzo porządnej jakości wydrukami, jakie otrzymuje na czas, bez żadnych komplikacji, jakie jak wiadomo wiążą się ze startami finansowymi. Pozdrawiam serdecznie, Katarzyna z agencji reklamowej.

KamiKAzeDBC

Posty: 18

 
Witam wszystkich niezmiernie serdecznie, odpowiadając na wyżej zadane pytanie odnośnie nadruków oraz podania namiarów na dobra firmę mogę zaproponować skorzystanie z usług firmy natomiast nie wiem czy posiadają stronę, gdyż jak dla mnie to najlepsza firma w tym fachu. Jestem w stu procentach zadowolona ze zlecenia, które dla mnie wykonała.

Mam nadzieję, że pomogłam, pozdrawiam!

chmiel80

Posty: 21