picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Jak jest koszt nadruku na torbach foliowych?

Jak jest koszt nadruku na torbach foliowych?

Mam kolejny pomysł odnośnie mojego małego biznesu, a dokładnie jego reklamy. Chciałbym obrandować logiem i nazwą firmy torby papierowe, jakie służyłyby klientom do pakowania zakupów. Szukam taniej firmy. Dzięki.

misiu56

Posty: 6

 
Ta firma trudni się takim drukiem od lat http://www.awadruk.com.pl. Zamawiałam u nich torby papierowe z reklamą swojej marki. Bardzo dobrze zrobione, wszystko w porządku, także polecam.

Zamówienie bardzo szybko wykonywane.

Ptaszek

Posty: 14

 
Jestem klientką i rzeczywiście przyłączam się do zdania, że teraz torby papierowe są bardzo modne. Jeśli chodzi o nie, to mam ich sporo i naprawdę pomagają zapamiętać markę, choćby takiej firmy, w której zrobiło się pojedynczy zakup.

grubasek

Posty: 8

 
Wydaje mi się, że jeśli chodzi o torby papierowe, to chyba drogo taki interes wychodzi. Przy moich zyskach nie wiem, czy mogłyby być darmowym gadżetem reklamowym. Na razie nie mam takich, lecz w przyszłości warto o czymś takim pomyśleć. Chyba, że znalazłabym firmę, która proponuje bardzo atrakcyjne ceny.

adolort34

Posty: 7

 
W takie torby foliowe to raczej pakują w marketach, a one już nie wymagają reklamy. Ja bym postawiła niezwyklej na coś ekologicznego, papierowe albo z materiału. Koszt jest nie ulega wątpliwości wyższy, natomiast wygląd zdecydowanie lepszy.

Wojciech24

Posty: 9

 
Jestem klientką i faktycznie przyłączam się do zdania, iż teraz torby papierowe są bardzo modne. Jeżeli chodzi o nie, to mam ich sporo i rzeczywiście pomagają zapamiętać markę, choćby takiej firmy, w jakiej zrobiło się pojedynczy nabycie.

frotka90

Posty: 17

 
U nas przyjęły się torby foliowe i nie chcemy z nich rezygnować, tym bardziej, iż taniej nas to wynosi, a klienci nie narzekają. Nasze reklamówki są niesłychanie piękne, szykowne i wcale nie przypominają tych dawnych. Możemy mieć ich zdecydowanie więcej niż papierowych.

ttaxi81

Posty: 26

 
Teraz najmodniejsze są torby papierowe. Każdy ciuszek lepiej wygląda spakowany właśnie do takiej torby. Sama uwielbiam pakować zakupy do papierówek. Poza tym dbamy dzięki temu o nasze środowisko.

zakk87

Posty: 18