picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Naprawa pralek w Jeleniej Górze, dobra firma

Naprawa pralek w Jeleniej Górze, dobra firma

Cześć. Przedmiotem mojego zainteresowania stał się niedawno autoryzowany serwis Whirlpool. Jesteście w stanie polecić usługi kogoś, kto potrafi indywidualnie podejść do klienta i rozwiązać kłopot?

GRUZION5

Posty: 6

 
Pojęcie na temat konserwacji sprzętu agd w jeleniej górze ma bardzo niewielu serwisantów, co należy przyznać z dużą pewnością. Nie widziałem takich usług w ofercie większości serwisów AGD, ponieważ skupiają się one przede wszystkim na naprawach, które są najpopularniejszą usługą, a jednocześnie pozwalają najlepiej zarobić.

Konserwacja musi kosztować przecież mniej.

666marian

Posty: 25

 
Wśród serwisów urządzeń AGD w Jeleniej Górze dla mnie zdecydowanym liderem jest http://whirlpoolserwis.pl. Korzystałem z ich usług dwukrotnie, gdy naprawiałem pralkę i zmywarkę. Teraz polecam ich znajomych, którzy także są zadowoleni z profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do klienta i atrakcyjnych cen. Szczerze polecam! :)

Wacław

Posty: 8

 
Wydaje mi się, iż autoryzowany serwis Whirlpool daje zawsze jakąś pewność, bowiem posiada właściwe certyfikaty, a serwisanci – adekwatne kwalifikacje do wykonywania prac w sprzętach pochodzących od tego producenta.

Czasem zarówno posiadają oni dostęp do największej ilości części, które mogą okazać się rzeczywiście pomocne podczas naprawy.

Pacothelllucia

Posty: 18

 
Byłam w kropce, gdy przed samymi świętami moja pralka przestała działać. Wezwałam jednakże wówczas mobilny serwis Whirlpool, któremu mogę tylko gorąco podziękować. Dzięki niemu udało mi się m.in. zrealizować wszystkie świąteczne porządki. Na dodatek nie zapłaciłam przesadnie wiele.

deruner56

Posty: 11

 
W mojej opinii każdy autoryzowany serwis Whirlpool winien sprostać Twoim wymaganiom. Nie na darmo nosi nazwę autoryzowanego, albowiem za poziom ich usług poświadcza sam producent sprzętu AGD.

Nie wydaje mi się, abyś mógł mieć z nim jakiekolwiek kłopoty :)

Fajae

Posty: 16